KONST / Litografier / Färglitografi 13051159
nr 1305 1159
Färglitografi
Erik Olson (1901-1986), EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 1970, daterad mm: 39x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:59:01
500 kr
700 kr